Oferuj środowisko nauczania, które pozwoli studentom osiągnąć wysokie wyniki

Innowacyjne rozwiązania i usługi do nauczania cyfrowego firmy Blackboard oferują możliwości i narzędzia, które rozwijają pasję do nauki.

Wirtualne środowisko nauczania: Blackboard Learn

Nauczyciele coraz chętniej nauczają z wykorzystaniem technologii, jeśli jest łatwa w obsłudze. Dzięki współpracy z nami zapewnisz swoim nauczycielom i uczniom narzędzia, usługi oraz wsparcie, które pozwolą im odnieść sukces.

Blackboard Learn interface on various digital devices.

Zaawansowane i proste w obsłudze

Potrzebne Ci sprawdzone rozwiązanie, które stale się rozwija, by zaspokajać potrzeby użytkowników. Twoi nauczyciele i administratorzy potrzebują danych, by demonstrować sukces studentów. Dzięki Blackboard Learn zyskasz partnera, który usprawni usługi wdrażania technologii i pomoże Ci osiągnąć cele zakrojone na szerszą skalę.

Open Source LMS: Blackboard Open LMS

Pomoc społeczności Open Source oraz korzystanie z doświadczenia i wiedzy firmy Blackboard.

Open LMS Dashboard

Stosowanie rozwiązań otwartoźródłowych jest jeszcze łatwiejsze

Blackboard Open LMS™ stanowi solidną, otwartoźródłową podstawę mieszanego, internetowego i profesjonalnego nauczania opartego na kompetencjach, będącego motorem napędowym wydajności instytucjonalnej i organizacyjnej.

Wirtualna sala lekcyjna: Blackboard Collaborate

Dzisiejsi uczniowie chcą nowych sposobów angażowania się i współpracy. Wirtualne sale wykładowe i internetowe szkolenia zawodowe zapewniają nowe możliwości spełniania potrzeb uczniów.

Blackboard Collaborate Break Out Groups

Proste, wygodne i niezawodne rozwiązanie do wspólnej nauki online

Blackboard Collaborate™ to proste, wygodne i niezawodne rozwiązanie do wspólnej nauki online. To zaprojektowane od nowa rozwiązanie zapewnia narzędzia do współpracy i prowadzenia telekonferencji oraz dba o wysoki poziom zaangażowania w zajęcia. Dzięki niemu uczniowie czują się, jakby przebywali razem w jednej sali.

Analizy naczuania: Blackboard Analytics for Learn

Korzystając ze szczegółowych informacji dotyczących wpływu narzędzi wspierających nauczanie na wyniki studentów, wykładowcy, doradcy i władze uczelni mogą wspólnie zapewniać studentom możliwość ukończenia studiów z wysokimi wynikami.

A4L Pyramid New Dashboard

Poprawianie wyników studentów dzięki analizom nauczania

Łącząc dane pochodzące z wirtualnego środowiska nauczania i systemu informatycznego dla studentów, rozwiązanie Blackboard Analytics for Learn zapewnia instytucjom bogaty zestaw narzędzi, dzięki któremu mogą identyfikować studentów z problemami w nauce, odkrywać przeszkody uniemożliwiające im kończenie kursów, a także śledzić wpływ praktyk instruktażowych na kolejne roczniki studentów.

Łatwa dostępność treści kursów: Blackboard Ally

Blackboard Ally to rewolucyjny produkt, który można bezproblemowo zintegrować z systemem Learning Management System. Jego zadaniem jest zwiększanie dostępności kursów w formie cyfrowej.

Ally for LMS Multi Device

Większa dostępność treści kursów

Blackboard Ally pomaga instytucjom tworzyć środowisko nauczania, które będzie dostępne dla wszystkich i bardziej atrakcyjne dla studentów, dając im pełną kontrolę nad łatwo dostępną treścią wysokiej jakości kursów.

Usługi konsultingowe

Wierzymy w prostotę, a nasze innowacyjne usługi pozwolą Ci szybko wprowadzić w życie świetne pomysły.

Consulting

Innowacyjne usługi, dzięki którym szybko wprowadzisz w życie świetne pomysły

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i potwierdzone kompetencje. Z łatwością opracowują i wdrażają rozwiązania nasze lub innych dostawców zarówno u istniejących, jak i nowych klientów. Chcemy pomóc Ci odnieść jak najwięcej korzyści w związku z zastosowaniem technologii szkoleniowych i instruktażowych, aby zapewnić studentom wysokiej jakości środowisko nauczania, co przełoży się na sukces każdej ze stron.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc w osiąganiu celów:

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Możesz zmienić ustawienia dotyczące e-maili lub zrezygnować z ich otrzymywania w dowolnym momencie. Otrzymane od Ciebie informacje użyjemy tylko do przesłania odpowiedzi na Twoje zapytanie, chyba że zgodzisz się na otrzymywanie od nas e-maili. Twoje informacje możemy udostępniać lokalnym przedstawicielom firmy Blackboard (sprzedawcom), jeśli Twoja organizacja znajduje się na obszarze objętym działalnością partnerów dystrybucyjnych Blackboard (ich lista znajduje siętutaj). Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności.

Please complete the CAPTCHA before submitting this form.